Kód Navajo

Kód Navajo

Žánr: Akční    Rok: 2002      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

8. prosince 1941, den po Pearl Harboru, vyhlašují Spojené státy válku Japonsku. Elitní námořní jednotky byly aktivovány, aby vybojovaly bitvy v Pacifiku. Bitvy, ve kterých nezáleželo jenom na bojové strategii a kvalitě zbraní, ale také na chytrosti a připravenosti vojáků. V roce 1942 bylo do americké armády k námořnictvu naverbováno několik set Navajů. Ti byli prvotřídně vyškoleni ke kódování strategických zpráv ve svém jazyce a stali se tak tajnými zbraněmi proti nepříteli. Odvážného seržanta Joe Enderse (Nicolas Cage) potkáváme ve válečném lazaretu. Na Šalamounových ostrovech byl těžce zraněn a neslyší na jedno ucho. Scéna, při níž k zranění v guadalcanalském rákosí došlo, se mu stále jako film vrací zpět. Joe je rozhodnut se za každou cenu vrátit na bojiště, což se mu s pomocí zamilované sestřičky podaří. Je přidělen k mariňácké jednotce a společníkem na život a na smrt se mu stává Navajo Ben Yahzee (Adam Beach). A bojovým heslem je příkaz: Kód Navajo nesmí být za žádnou cenu prozrazen... (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Kód Navajo online ke shlédnutí. Kód Navajo download ke stažení. Kód Navajo cz titulky a český dabing. Windtalkers download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Akční
X-Men: První třída

X-Men: První třída (2011)

X-Men: První třída se dějově se vrací ještě před film X-Men Origins: Wolverine a odehrává se v polovině minulého století. V době, kdy mladý Charles Xavier (James McAvoy) a Erik Lensherr (Michael Fassbender) byli velmi blízcí přátelé a teprve odkrývali své jedinečné schopnosti. V době studené války, kdy společně s dalšími mutanty museli čelit největší hrozbě, jakou kdy zatím lidstvo poznalo. Proč se ale z nejlepších přátel stali nepřátelé na život a na smrt? Co předcházelo okamžiku, kdy se z Charlese stal Profesor X a z Erika Magneto? Válka mezi X-Meny a Bratrstvem začíná! (oficiální text distributora)

Uchû senkan Yamato

Uchû senkan Yamato (2010)

V roce 2194 začne na Zemi invaze mimozemského národa Gamilionů. Lidstvo se usilovně brání ale jejich armáda je poražena a veškerá populace téměř vyhubena. O pět let později je povrch planety zamořen radiací a ti co přežili se skrývají pod zemí. Jedním z nich je i bývalý špičkový pilot Susumu Kodai. Jednoho dne při prozkoumáváni povrchu blízko něj přistane záhadný objekt. Ukáže se, že je to komunikační kapsule z planety Iscandar vzdálené od Země 148 000 světelných let. Na té se podle všeho nachází zařízeni schopné odstranit radiaci. Obranné jednotky Země připraví vesmírnou loď Yamato a vybaví ji novým motorem postaveným podle plánu z kapsule. Kodai se vrátí k jednotce a stane se kapitánem Yamato. S osudem Země ve svých rukou se posádka lodi vydává na vzdálený Iscandar. Mají jeden rok, než radiace zcela pohltí Zemi a zabije zbývající lidstvo. (Raztubyl)

Dračí války

Dračí války (2007)

Natočené podľa Kórejskej legendy. Neznáme stvorenia sa vracajú a devastujú našu planétu. Reportér Ethan Kendrick (Jason Behr) je zavolaný k vyšetrovaniu tejto záležitosti. Domnieva sa, že postihnuté dievča s menom Sarah (Amanda Brooks) mu môže pomôcť. Neznáme stvorenia si medzitým razia cestu do Los Angeles. Celé mesto je zaplavené armádou, a zbrojí na boj so stvoreniami. Stihne Ethan a Sarah v čase zachrániť obyvateľov Los Angeles? (oficiální text distributora)

Smrtonosná past 4.0

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Amerika je při oslavách Dne nezávislosti napadena velmi rafinovaným útočníkem. Ten využívá nejmodernější technologie, aby napáchal co největší škody na americké infrastruktuře a uvrhl zemi do chaosu. Jeho promyšlený plán však má jednu trhlinu. Nepočítá s tím, že existuje John McClane (Bruce Willis), který je v proklatě dobré formě. Čtvrté pokračování mimořádně úspěšné série s Brucem Willisem jako nekompromisním protivníkem teroristů všeho druhu a všech národností, slibuje klasickou akční podívanou. V záplavě všech nejmodernějších trikových filmů tak nabízí nejen hrdinu ze staré školy, ale i klasické automobilové honičky, detonace, pořádného záporného hrdinu a střet postmoderního "počítačového" světa se zdravým selským rozumem. (oficiální text distributora)

Street Fighter: The Legend of Chun-Li

Street Fighter: The Legend of Chun-Li (2009)

Po únose otca sa Chun-Li rozhodne vyjsť do ulíc Hongkongu, aby vykonala svoju pomstu a našla spravodlivosť. Každým ďalším krokom je bližšie a bližšie k svojmu nepriateľovi Bisonovi a konečnej konfrontácii s ním... (oficiální text distributora)


Výborný film Kód Navajo je tady online ke shlédnutí zdarma a také samozřejmě ke stažení. Hodně lidí hledá warez download, nebo megavideo online. Ale tady máte tento film naprosto zdarma online! Jsou tu i titulky, trailer a soundtrack k filmu Kód Navajo!