Stát se hvězdou

Stát se hvězdou

Žánr: Drama    Rok: 2001      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Billie vyrůstala v sirotčinci, protože ji v dětství opustila matka. Na prahu dospělosti objeví její talent charismatický DJ se špatnou pověstí Julian Dice, který se stane nejen jejím profesionálním partnerem, ale záhy také milencem. Spolu s ním se Billie vydává na trnitou cestu mířící z neznáma až k hvězdným výšinám, která není lemována jen úspěchy. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Stát se hvězdou online ke shlédnutí. Stát se hvězdou download ke stažení. Stát se hvězdou cz titulky a český dabing. Glitter download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Drama
Ruce pryč

Ruce pryč (1999)

Jimmy pracuje jako vyvolávač ve stripteasovém klubu Kings Cross a právě když se chystá proniknout do světa zločinu potkává Alex, dívku svých snů. Místní drogový magnát Pando najme Jimmyho jako kurýra. Jimmymu se to zdá jako jednoduchý obchod a proto neodmítne. Jenže vše se hrozně zamotá, když mu Helen a Pete, dvě děti ulice, ukradnou prachy, které má doručit (oficiální text distributora)

Odvrácená strana Měsíce

Odvrácená strana Měsíce (2003)

Podobně jako další letos uváděný kanadský film Já, Claudia i Odvrácená strana měsíce je adaptací divadelní one man show, tentokrát napsané pro mužského představitele. Na plátně je postav více, vedle Philippa, klíčového hrdiny, tu má význam zvláště jeho bratr André, oba sugestivně ztělesňuje autor textu a režisér, známý kanadský filmař Robert Lepage. Experimentuje s HD digitální technologií, aby evokoval svět pocitů senzitivního Philippa, jenž se už léta marně snaží prorazit se svou vědeckou prací o vesmíru. V patnácti prodělal operaci mozkového nádoru a její následky jsou zřejmě příčinou jeho odlišnosti: ve svých čtyřiceti je osamělý, uzavřený, fixovaný na matku a své neúspěšné teorie, s bratrem se nestýká. Žije v zatrpklosti z trvalého zklamání a pak se náhle v krátké době musí vyrovnat se smrtí matky, absolutní prohrou i velkým oceněním. Největším ziskem je ovšem nabyté vědomí bratrské sounáležitosti, podaná ruka Andrého, která Philippa zbaví vší pozemské tíže. (MFF Karlovy Vary) (oficiální text distributora)

Obdiv

Obdiv (2008)

V hodině francouzštiny se studenti zabývají textem, jenž vychází ze skutečné události, kdy jeden z teroristů dal do zavazadla své těhotné přítelkyně bombu. Tento příběh hluboce zapůsobí na Simona, kterému se vybaví autonehoda, při níž zahynuli jeho rodiče. Nemůže se zbavit utkvělého pocitu, že nehoda byla úmyslná. Svou představu celého incidentu představí na internetu, načež se začnou ozývat velice rozporuplné reakce. Stejně jako ve svých předchozích filmech i zde Atom Egoyan rozvádí motiv odcizení. Tentokráte polemizuje s moderními komunikačními prostředky a nepřirozeným světem, jenž vytvářejí. Nelineární struktura filmu a odpírání klíčových informací zvyšují v divákovi emocionální napětí. (FebioFest)

Yankee Doodle Dandy

Yankee Doodle Dandy (1942)

George M. Cohan. Bavič, skladatel, herec, zpěvák a režisér. Retrospektivně vypráví svůj životní příběh prezidentu USA, Franklinu Roosveltovi. Od dětství až po svou současnost. Napsáno podle skutečné postavy. Film obdržel Oscara za herce v hlavní roli, hudbu a zvuk. (PauloGrane)

Hledání

Hledání (1998)

Maurey Talbotová propadla alkoholu po smrti svého otce. Kvůli pití jí utekl manžek k jiné ženě, zakrátko ji úřady zbavili i opatrovnictví maličkého syna. V alkoholickém oparu se Maurey uchýlí do místní hospody, kde potká dva vyléčené alkoholiky Shanea a Lloyda. Společně s nimi se pak vydává na cestu napříč Státy hledat svého chlapečka. Cestou Shane s Lloydem pomáhají Maurey zanechat za sebou nejen její minulost, ale především opět nalézt sílu milovat a uvést svůj život do pořádku. (oficiální text distributora)


Přijďte sem a sledujte Stát se hvězdou online zadarmo. Shlédnul jsem tento film a vybral jsem si z megavideo, rapidshare i warez! Jsou i nějaké titulky pro Stát se hvězdou nebo trailer ke stažení?. Je to skvělý film a doporučuji, abyste na něj zašli, poslechněte si i jeho soundtrack!