Stát se hvězdou

Stát se hvězdou

Žánr: Drama    Rok: 2001      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Billie vyrůstala v sirotčinci, protože ji v dětství opustila matka. Na prahu dospělosti objeví její talent charismatický DJ se špatnou pověstí Julian Dice, který se stane nejen jejím profesionálním partnerem, ale záhy také milencem. Spolu s ním se Billie vydává na trnitou cestu mířící z neznáma až k hvězdným výšinám, která není lemována jen úspěchy. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Stát se hvězdou online ke shlédnutí. Stát se hvězdou download ke stažení. Stát se hvězdou cz titulky a český dabing. Glitter download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Drama
Žij a nezapomínej

Žij a nezapomínej (2008)

Z válečného pekla přišel Andrej nikoliv jako hrdina, ale tajně coby dezertér. Za jeho čin mu hrozí poprava. Schovaný u své ženy Nasti čeká, co bude dál. Když Nasťa otěhotní a nesmí nikomu říct pravdu, dostane se jí opovržení ze všech stran. Čas plyne, válka končí, ale pro Nasťu a Andreje vysvobození nepřichází… (oficiální text distributora)

Neschovávejte se, když prší

Neschovávejte se, když prší (1962)

Mladistvě nadšená učitelka se snaží zvýšit životní úroveň obyvatel upadající pohraniční obce... Sympatický mladík s podmíněným trestem byl první velkou rolí Josefa Abrháma. Miroslav Horníček často vyprávěl veselou historku z natáčení o svých jízdách na motocyklu. (oficiální text distributora)

Vzájemná objetí

Vzájemná objetí (2009)

Walter, mladý zápasník národního týmu se vrací domů na pohřeb své sestry. Přijme tam pracovní nabídku a zároveň se pokouší vypořádat se sestřinou smrtí. Přichází do malého městečka, aby se pomstil vrahovi své sestry a potkává tam starší ženu potýkající se s podobnými problémy jako on. (oficiální text distributora)

Min bedste fjende

Min bedste fjende (2010)

Alf a Toke sú spolužiaci, ktorí žijú trošku inak ako ostatní. Alf tancuje balet - Toke je obézny, posadnutý hmyzom a svojim králikom. Preto sa stávajú terčom šikany silnejšieho Mathiasa a jeho bandy. Rozhodnú sa spojiť svoje sily a vrátiť im to aj s úrokmi. Inšpiráciu nájdu v Niccolovi, komiksovej postave, ktorá všetko stratila, avšak našla v sebe odvahu a chuť pomstiť sa. Žiaľ, nie vždy končí všetko tak dobre, ako v komikse (alebo žeby predsa?). Navyše sa do ich kamarátstva zamieša spolužiačka Tilde a Alf musí odolávať svojmu čoraz sebavedomejšiemu "komplicovi". (ricci.s)

Heights

Heights (2005)

V New Yorku žije deset milionů obyvatel, jejichž osudy se náhodně protínají a navždy mění. V zajímavém příběhu plném nečekaných setkání to zjistí i velká dáma newyorské divadelní scény Diana Lee (vynikající Glenn Closeová). Diana se v průběhu jednoho podzimního dne seznámí s mladým atraktivním hercem, který je zároveň přítelem její dcery, a posléze se musí vyrovnat se skutečností, že její manžel má další mladou milenku. (FebioFest 2006) (oficiální text distributora)


Výborný film Stát se hvězdou je tady online ke shlédnutí zdarma a také samozřejmě ke stažení. Hodně lidí hledá warez download, nebo megavideo online. Ale tady máte tento film naprosto zdarma online! Jsou tu i titulky, trailer a soundtrack k filmu Stát se hvězdou!