Rivalové

Rivalové

Žánr: Drama    Rok: 2000      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Vdovec Goddard si podal inzerát, že hledá hospodyni, na který se přihlásí mladá a půvabná Emma Rileyová. V domě žije i Goddardův dvacetiletý syn Wendel, který je s otcem v neustálém konfliktu. Mezi oběma stojí komunikační bariéra, kterou nejsou schopni překročit. Příchod Emmy mění atmosféru v domě a oba muži se do ní zamilují. Emma je vnímavá, citlivá žena, psychicky labilního Wendela se snaží podporovat mimo jiné i v jeho literární činnosti. Přednost však dá Richardovi a Wendelovi nezbývá, než se s tím smířit. Natruc se proto ožení s dívkou Adrianou. Emma touží po dítěti, Richard se však do otcovství zrovna nehrne. Časem se Emma a Wendel při jedné z Richardových služebních cest neubrání vzájemné fyzické přitažlivosti (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Rivalové online ke shlédnutí. Rivalové download ke stažení. Rivalové cz titulky a český dabing. Woman Wanted download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Drama
Lidé při práci

Lidé při práci (2006)

Podle námětu Abbase Kiarostamiho vznikla komedie o čtveřici dobře situovaných mužů středního věku, které cestou z lyžařského výletu zaujme velký, štíhlý, osamělý balvan na odpočívadle horské silničky. Z kratochvilného, navenek snadno proveditelného nápadu – povalit ho, nebo s ním alespoň pohnout – se rychle stává posedlost. Zprvu primitivní snahy přerůstají ve stále rafinovanější způsoby: lidské síly doplní osel zabavený pastevci, nastupuje moderní technika… Jak míjí den, na místo přibývají další osoby – kolemjdoucí, z města přivolané manželky, přátelé. Úkol se ocitá mimo síly a nakonec i úhel pohledu zúčastněných: zatímco skála dál stojí nepohnutě na svém místě, mezilidské vztahy podléhají stravující korozi… Vyprávění odehrávající se v průběhu jediného dne vyniká rafinovanou prostotou, příznačnou pro nejlepší současné íránské snímky. Realistické dialogy kontrastují s přítomností „nadčasového“ vysokohorského panoramatu a s tajemnou nedotknutelností skály, která může být stejně tak metaforou patriarchální společnosti jako středobodem politické alegorie. (oficiální text distributora)

Píseň pro tebe

Píseň pro tebe (2006)

Příběh lásky stárnoucí pěvecké hvězdy, která zažila tu největší slávu koncertních podií, davy fanynek a život v přepychu. To největší a pravou lásku však nalezla až na konci své kariéry. (oficiální text distributora)

Nikdy to nevzdávej!

Nikdy to nevzdávej! (2004)

Terri Fletcher (Hilary Duff - Dvanáct do tuctu, Slez ze stromu) je dívka z malého města s jedinečným hlasem. Poté co osobní tragédie změní její život, se Terri navzdory svému otci rozhodne strávit léto na hudební akademii v Los Angeles. Terri je nejprve ohromená a zaražená z nového prostředí, ale je pevně rozhodnutá nepromarnit jedinečnou příležitost. Navíc brzy poznává nové přátele, výborného učitele a taky první velkou lásku. Ve vedlejších rolích se objeví John Corbett (Moje tlustá řecká svatba), Oliver James (Co ta holka chce), Rebecca De Mornay (Identita) a David Keith (Ponorka U-571). (oficiální text distributora)

London River

London River (2009)

Pařížský rodák alžírského původu Rachid Bouchareb patří mezi přední představitele tzv. „beur cinéma". Beur cinéma reprezentují filmaři pocházející ze zemí Maghrebu (bývalé francouzské kolonie Maroko, Alžírsko a Tunisko), kteří buď emigrovali do Francie, nebo se již ve Francii narodili a kteří se ve svých filmech věnují tématu imigrace a diaspory. Většina tvůrců beur cinéma se postupně etablovala ve francouzské a evropské kinematografii a klíčová témata již nehrají v jejich filmech dominantní roli, ale přesto jsou stále přítomna. Je tomu tak i ve snímku jednoho z čelních představitelů beur cinéma Abdellatifa Kechiche Černá Venuše i ve filmu London River Rachida Bouchareba. Dne 7. 7. 2005 se v Londýně odehrály největší teroristické útoky od září 2001 - tři bomby byly nastraženy v soupravách londýnského metra a jedna v autobusu. Vybuchly v době ranní dopravní špičky (mezi 8.51 a 9.47 místního času). Útoky, za kterými pravděpodobně stála izolovaná čtveřice arabských fundamentalistů, nepřežilo pět desítek lidí a stovky dalších byly zraněny. London River začíná právě 7. 7. 2005. V centru děje se ocitají dvě hlavní postavy, jež reprezentují dva střetávající se společenské i náboženské systémy: Britka (křesťanka) Elisabeth a Etiopan (muslim) Ousmane. Oba po útocích pohřešují své děti a jejich osudy se v kulisách strachem ochromeného Londýna postupně propojují… Boucharebův film (stejně jako řada dalších snímků této sekce) pracuje s kontrastem malých a velkých dějin. Životy dvou ústředních hrdinů a jejich dětí jsou zásadně ovlivněny velkými dějinami, ale tragédie a vnitřní dramata každého z nich jsou čistě osobní. Oba dva tvoří modelové příklady každodenních obětí střetů křesťanského a arabského světa, modelové zástupce svých světů narážejících na sebe ve světě 21. století ovládaném ideologií a mediální propagandou (předsudky ve vnímání rasových a náboženských odlišností jsou zpočátku ovlivněni i oni dva). Film je záměrně natočen v chladných a odosobněných odstínech modré a šedé a jeho celkové vyznění upomíná na drsný a lakonický režijní styl Kena Loache. - Jan Jílek (Letní filmová škola)

Meruňkový ostrov

Meruňkový ostrov (2011)

Podmanivý příběh ženy zkoušené životem plným vášně, krutostí osudu a nespoutané lásky. Film odehrávající se na jižním Slovensku, na samotě ukryté v meruňkových sadech, vás vtáhne do víru vášní tří mužů k jedné osudové ženě a její lásky k nim, se všemi strastmi a radostmi, které dokáže přinést jen život. Slunce, vůně dozrávajících meruněk a hledání vlastního štěstí si vás získají v příběhu silné ženy, která miluje a touží být milována… jako my všichni. (oficiální text distributora)


Přijďte sem a sledujte Rivalové online zadarmo. Shlédnul jsem tento film a vybral jsem si z megavideo, rapidshare i warez! Jsou i nějaké titulky pro Rivalové nebo trailer ke stažení?. Je to skvělý film a doporučuji, abyste na něj zašli, poslechněte si i jeho soundtrack!