Rivalové

Rivalové

Žánr: Drama    Rok: 2000      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Vdovec Goddard si podal inzerát, že hledá hospodyni, na který se přihlásí mladá a půvabná Emma Rileyová. V domě žije i Goddardův dvacetiletý syn Wendel, který je s otcem v neustálém konfliktu. Mezi oběma stojí komunikační bariéra, kterou nejsou schopni překročit. Příchod Emmy mění atmosféru v domě a oba muži se do ní zamilují. Emma je vnímavá, citlivá žena, psychicky labilního Wendela se snaží podporovat mimo jiné i v jeho literární činnosti. Přednost však dá Richardovi a Wendelovi nezbývá, než se s tím smířit. Natruc se proto ožení s dívkou Adrianou. Emma touží po dítěti, Richard se však do otcovství zrovna nehrne. Časem se Emma a Wendel při jedné z Richardových služebních cest neubrání vzájemné fyzické přitažlivosti (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Rivalové online ke shlédnutí. Rivalové download ke stažení. Rivalové cz titulky a český dabing. Woman Wanted download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Drama
Breezy

Breezy (1973)

Komorná melodráma o dospievajúcej hipisáčke s veľkým srdcom Breezy a mužovi v strednom veku a so srdcom zlomeným rozvodom, ktorý podľahne jej šarmu. (oficiální text distributora)

Batalion

Batalion (1937)

Po slavné němé verzi z roku 1927 následovalo ještě zvukové zpracování osudu váženého pražského advokáta, jenž se nedokáže vyrovnat s manželčinou nevěrou a upadne do velkoměstského bahna, zpíjí se v podřadných hospodách a zaplétá se s podsvětím. (oficiální text distributora)

La Sangre brota

La Sangre brota (2008)

Otec se snaží sehnat peníze pro svého syna, který se chce vrátit ze Spojených států – privátní rodinnou historii tlumočí Pablo Fendrik v excelentním kinematografic­kém stylu. [Cinepur Choice 2008] (oficiální text distributora)

Sexy botky

Sexy botky (2005)

Hlavný hrdina v snahe zachrániť otcovu továreň na topánky nachádza nezvyčajného spojenca vo výstrednej kabaretnej speváčke Lole. (oficiální text distributora)

Dalších deset minut II.

Dalších deset minut II. (2002)

Ambiciózny medzinárodný filmársky projekt spojil pätnásť režisérov svetového formátu. Každý z nich nakrútil filmovú poviedku s jednotnou a voľne poňatou témou času. Vznikli tak dva celovečerné filmy ktoré nesú názvy Trúbka a Čelo. Segment Spikea Leeho sa s režisérovým príznačným politickým radikalizmom volá We Wuz Robbed (Okradli nás) a zachytáva udalosti prehry Al Gorea v amerických prezidentských voľbách s Georgeom Bushom. Werner Herzog nakrútil dokument o prírodnom národe v amazonskej džungli, ktorý od objavenia bielymi ľuďmi čelí vymretiu na civilizačné choroby. Jim Jarmush v štýlovo čistej poviedke zachytil desaťminútovú pauzu filmovej herečky počas náročného nakrúcania. Wim Wenders zobrazil halucinácie človeka pod vplyvom LSD. Claire Denisová zachytila dialóg francúzskeho filozofa a jeho študenta, v ktorom diskutujú o probléme inakosti. Jean-Luc Godard zostrihom svojich filmov opäť potvrdil sám sebe, že je najväčším filmovým režisérom všetkých čias. Jiří Menzel vyrobil z archívneho materiálu portrét herca Rudolfa Hrušinského od mladosti až po smrť. (oficiální text distributora)


Rivalové je opravdu skvělé a dojemné drama s nápaditým scénářem. Pokud hledáte zajímavý a kvalitní film s trochou humoru, Rivalové ke stažení vás určitě nezklame. Obzvlášť, když si stáhnete i titulky nebo rovnou film s cz dabingem.