Zohan: Krycí jméno Kadeřník

Zohan: Krycí jméno Kadeřník

Žánr: Komedie    Rok: 2008      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Ve filmu Zohan: Krycí jméno Kadeřník, komedii od scénáristů Adama Sandlera, Roberta Smigela a Judda Apatowa (Zbouchnutá), se Adam Sandler představuje v roli Zohana, špičkového izraelského bojovníka proti terorismu, který předstírá vlastní smrt, aby si mohl splnit sen: stát se kadeřníkem v New Yorku. Ačkoliv chce na svůj život, zasvěcený boji s terorismem, zapomenout, brzy zjišťuje, že uniknout vlastnímu osudu není tak snadné, jak si myslel. Jeho staří i noví nepřátelé se ale brzy dozvědí jednu zásadní věc: s kadeřníky si není radno zahrávat. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Zohan: Krycí jméno Kadeřník online ke shlédnutí. Zohan: Krycí jméno Kadeřník download ke stažení. Zohan: Krycí jméno Kadeřník cz titulky a český dabing. You Dont Mess with the Zohan download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Komedie
Labyrint vášní

Labyrint vášní (1982)

„Almodóvarov film, ktorý sa dá vidieť aj počuť.“ Táto reklama sprevádzala druhú celovečernú snímku španielskeho režiséra. Homosexuál Riza, syn tiránskeho šacha, prichádza za zábavou do Madridu. Dozvie sa o tom jeho nevlastná matka, tiránska princezná Toraya, ktorá ho hľadá. Torayu opustil Rizov otec pre neplodnosť. Vyliečila sa a teraz túži zabezpečiť trónu svojho dediča. Po Rizovi pátrajú i tiránski teroristi-študenti, ktorí sa ho rozhodli uniesť. Riza sa obracia na majstra v transvestii, Fabia, aby „trochu“ upravil jeho vzhľad. Mladá speváčka Sexilia odmalička trpí nymfomániou a fóbiou zo slnečného žiarenia, ktorú jej spôsobil otec, biogynekológ posadnutý vedou a odmietajúci sex. Queti je veľkou Sexiliinou obdivovateľkou, často ju imituje, aby tak aspoň na chvíľu pochovala vlastnú existenciu. Jej paranoidný otec si ju pletie s matkou a pravidelne ju znásilňuje. Riza sa náhodne dostane do Sexiliinej skupiny, zamilujú sa do seba a dajú zbohom svojim pôvodným preferenciám, nymfománii a homosexualite. Aby spolu mohli ujsť, vymyslia plán: Queti podstúpi plastickú operáciu a stane sa z nej Sexi. Obe sa tak konečne oslobodia...Labyrint vášní je prvým profesionálnym filmom Pedra Almodóvara. Vzniká v najväčšom rozkvete movidy (sociálnokultúrneho hnutia, čo po Francovej smrti modernizovalo kultúrnu situáciu Španielska). Na príprave filmu spolupracovali mnohé skutočné osobnosti movidy- buď sa prezentovali svojou tvorbou, alebo sa predstavili priamo na plátne. „Je to bláznivá komédia, s množstvom akcie a mnohými postavami, v štýle Billyho Wildera, ale bez jeho trpkosti. Ide o film poznačený popkultúrou. Hoci bol divácky úspešný, niekedy si myslím, že ho ľudia nepochopili, lebo je až priveľmi zábavný a bezprostredný.“ (slovami režiséra) (murakamigirl)

Dopisy pro Julii

Dopisy pro Julii (2010)

Dopisy pro Julii jsou dojemnou a zároveň hravou love-story, vyprávěním o jiskřivé mladé lásce, ale také o vzkříšení lásky zdánlivě dávno ztracené. Když mladá Američanka Sophie (Amanda Seyfriedová, známá z muzikálového hitu Mamma Mia!), přicestuje do italské Verony, setkává se tu se skupinou dobrovolníků. Jejich prací je odpovídat na dopisy, které toužící ženy vkládají do mezer ve zdech starobylého domu, jenž byl podle pověstí svědkem vášnivé a tragické lásky Romea a Julie. Právě tady Sophie objeví dopis napsaný před padesáti lety! A tento okamžik změní život nejen Sophii, ale i mnoha dalším lidem. Podnikavé dívce se podaří najít pisatelku dopisu – Claire (Vanessa Redgraveová), která do Itálie přijede se svým vnukem (Christopher Egan), a společně se vydají hledat Lorenza, jehož Claire před půl stoletím opustila... A jakou roli sehraje v příběhu snoubenec Claire Victor (Gael Garcia Bernal)? (oficiální text distributora)

Shaolin fotbalista

Shaolin fotbalista (2001)

Nadšený příznivec a student kung fu hledá způsob, jak toto bojové umění rozšířit do celého světa. Jednoho dne se setká se slavným fotbalistou, který díky osudové chybě skončil se sportovní kariérou. To mu ale v žádném případě nemůže zabránit stát se trenérem pro mladíka i jeho pět bratrů, sestavit mužstvo a zanedlouho se přihlásit na prestižní utkání, kde vítěz získá jeden milion dolarů! (oficiální text distributora)

Ráj řízků

Ráj řízků (2005)

Film Ráj řízků, který se doma v Holandsku stal hitem, by se nejspíš dal nazvat multikulturní romancí z pracovního prostředí. Jeho kolektivním hrdinou je množství lidí různých národností, kteří načerno a za minimální mzdu pracují v kuchyni jedné restaurace. Nordip (Mounir Valentyn), urostlý sympaťák z Maroka, tvrdí svému přísnému otci, že je zaměstnán v knihovně, ve skutečnosti však umývá nádobí. Milostný poměr s šéfovou neteří Agnes (Bracha van Doesburghová) naruší jeho vztahy se slušnou řádkou kumpánů z kuchyně, včetně obávaného Amimouna. Režisér Martin Koolhoven tak zde znovu vzývá harmonizujícího ducha komedie Shouf Shouf Habibi!, která byla v Holandsku v roce 2004 nejpopulárnějším filmem. (oficiální text distributora)

Letuška 1. třídy

Letuška 1. třídy (2003)

Donna má vysoké ambície. Sníva o atraktívnom a romantickom povolaní - chce sa stať letuškou prvej triedy na medzinárodných linkách. Pre svoj sen je ochotná urobiť čokoľvek. Jej cesta k úspechu nie je v žiadnom prípadne "hladkým vzlietnutím", ale skôr plná turbulencií, ktoré vôbec neočakávala. Ktovie, či sa po problematickom štarte sa vzdá svojho sna, alebo ostane v oblakoch po celý život (oficiální text distributora)


Byli jste na premiéře filmu Zohan: Krycí jméno Kadeřník v kině? Ne? Tak to napravjte a určitě si na tento skvělý film zajděte. Nebo můžete sledovat zde a film si stáhnout zdarma i s titulkami a cz dabingem. Zohan: Krycí jméno Kadeřník má totiž velké ambice stát se nejlepším filmem roku!