Rychlý pruh

Rychlý pruh

Žánr: Akční    Rok: 1999      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Čtveřice mladíků z Beverly Hills přeskočí pomyslnou hranici, jsou zataženi do nebezpečné části Los Angeles. Poté, co se zaplétají s Ruskou mafií, drahými auty, ženami a balíky peněz, se akce stává opravdu nebezpečnou. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Rychlý pruh online ke shlédnutí. Rychlý pruh download ke stažení. Rychlý pruh cz titulky a český dabing. Random Acts of Violence download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Akční
Merantau

Merantau (2009)

Yudha, mladík z Minangkabau, který dospěje a je nucen následovat tradice svého lidu, opouští rodné město a vydává se do světa, aby zde nasbíral zkušenosti. Yudhovy plány se však brzy změní kvůli malému zlodějíčkovi Aditovi, který mu ukradne peněženku. Při pátrání po Aditovi narazí Yudha na jeho sestru Astri, která se pohádá se svým šéfem. Yudha ji sice zachrání, ale tím se dostane do obrovských problémů, po krku mu teď jde nebezpečný gang a Yudha se s ním bude muset vypořádat, po svém… (TomikZlesa)

Baader Meinhof Komplex

Baader Meinhof Komplex (2008)

Německo v průběhu sedmdesátých let minulého století prožilo prudký vzestup radikálního hnutí, do jehož čela se postavili zakladatelé teroristické skupiny RAF Baader, Meinhofová a Ensslinová. Biografické politické drama vypráví o jejich vzestupu i pádu…

Království

Království (2007)

Režisér Pieter Berg (The Rundown, Friday Night Lights) se podle scénáře Michaela Manna (Heat, Ali, Miami Vice) a Matthewa M. Carnahana pustil do thrilleru odehrávajícího se na Středním východě. Tým vedený speciálním agentem FBI Ronaldem Fleurym (Jamie Foxx) má za úkol v Rijádu najít a zlikvidovat jednu z klíčových buňek džihádu, která má na svědomí nedávný útok na Američany pracující v Saudské Arábii. Musí se potýkat nejen se svým nelehkým úkolem, ale i s místními zákonodárnými jednotkami, jež nejsou takovým přínosem jak se zprvu zdálo. Fleury a jeho tým postupně odkrývají pravdu týkající se skutečné příčiny útoku a ta je mnohem horší, než si vůbec mohli představit. Vhání je do konfliktu, který je téměř určitě bude stát život. (3DD!3)

Rychle a zběsile: Tokijská jízda

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Absolutní outsider Sean Boswell (Lucas Black) vidí v nelegálních automobilových závodech jediný způsob jako utéct před tíživou realitou světa sešněrovaného konvencemi a nesmyslnými zákazy. Tím si ovšem proti sobě poštve řadu oficiálních autorit, které ho po jednom velmi nepříjemném karambolu chtějí poslat do vězení. Aby se Sean této nepříjemnosti vyhnul, odjíždí do Tokia žít ke svému příbuznému. Jenže tady se cítí ještě hůř, protože mu tu cbybí jeho největší koníček. Pak ale pronikne do světa drifterů, vyznavačů speciální automobilové disciplíny, kterou charakterizuje kouř z pálících se pneumatik, a nálada a problémy jsou zpátky. Bohužel několikanásobně větší, než jaké měl doma. Cena za prohru v souboji s tokijským šampiónem v driftu, který má navíc vazby na japonskou mafii Jakuzu, je příliš vysoká. A podtrhuje ji fakt, že se Sean zakoukal do jeho přítelkyně. V tokijských ulicích bude brzy pořádně horko. (oficiální text distributora)

Legenda divočiny: Volání bílého vlka

Legenda divočiny: Volání bílého vlka (2000)

Túžili po dobrodružstve ale nevedeli, že neplánovaný výlet v divočine sa zmení na dramatický boj o život... Jack (Mick Cain) a Pamela (Mercedes McNabová) majú niečo spoločné: obaja sú tínedžeri, ktorých za krádeže CD-čiek a v Pamelinom prípade krádež auta sudca neposlal za mreže, ale do 29-dňového tábora, kde majú byť prevychovaní. Na miesto určenia ich má dopraviť indián Quentin (Rodney A. Grant) lietadlom, ktoré sa však cestou pokazí a núdzovo pristane na jednom z množstva jazier. Tínedžeri s indiánom tak zrazu uviazli v divočine, kde niet nikoho široko-ďaleko a čakať na pomoc by bolo rovnako beznádejné, ako je takmer beznádejné dostať sa k Lesnej správe, vzdialenej asi 500 míľ, skôr, než nastane zima. A to ešte v kolektíve, kde Jack a Pamela doslova sršia nenávisťou a nevraživosťou. Negatívne emócie a vzájomná averzia však musia ustúpiť vtedy, keď Quentin podľahne zraneniu a nájsť cestu späť do civilizácie musí dvojica tínedžerov sama - len s trochou skúseností, ktoré im stihol odovzdať Quentin. Neplánovaný výlet sa stáva čoraz dobrodružnejším, nebezpečnejším, komplikovanejším. Jack však nestráca nádej a verí, že im pomôže nielen Quentinov duch, ale aj Biely vlk, ktorý ich zobďaleč sprevádza... (oficiální text distributora)


Výborný film Rychlý pruh je tady online ke shlédnutí zdarma a také samozřejmě ke stažení. Hodně lidí hledá warez download, nebo megavideo online. Ale tady máte tento film naprosto zdarma online! Jsou tu i titulky, trailer a soundtrack k filmu Rychlý pruh!